چرم کوبی درب و دیوار
 
.مجموعه طراحی و دکوراسیون داخلی نقش آذین در پروژه های متعدد آکوستیک سالن های اجتماعات و کنفرانس دولتی و خصوصی فعالیت کرده که فواید چرم کوبی درب و دیوار و آکوستیک کردن صدا  میباشند نام ببریم
 
 
 
.چرم کوبی درب -روکش چرمی درب با  جیر و چرم های متنوع و نیز پارچه های دارای ترکیبات ابریشم و لنین و ویسکوز که دارای خاصیت ضد آب و ضد لک و ضد اشعه خورشید و پوسیدگی با طرح ها و رنگ های بسیار متنوع استفاده کرد
 
 
.چرم کوبی درب - روکش چرمی درب از نظر طرح شامل طرح های لوزی و راه راه و مربع و نیز طرح های شانتون دار از الیاف کتان و ویسکوز طبیعی و طرح های گلدار داماس نیو  کلاسیک و مدرن میباشد  
 
 
چرم کوبی  را میتوان در فضاهای مختلف طراحی داخلی ساختمان با توجه به طرح و رنگ و جنس از قبیل فضاهای نشیمن و اتاق تلویزیون و سالن پذیرایی و اتاق خواب اصلی اتاق هایدختر و پسر در پروژه های مسکونی استفاده نمود.
 
 
همچنین با ایجاد طرح های مربوط به فضای داخلی سالن های اجتماعات و کنفرانس و تشریفاتی نیز میتوان با توجه به طرح و رنگ و ساختار نصب متفاوت از این عنصر در طراحی داخلی فوق العاده حرفه ای بصورت چشمگیری استفاده نمود.
 
 
  چرم کوبی درب - روکش چرمی درب از نظر اصالت و هویت بیشتر شامل سبک های فرانسوی معماری و طراحی داخلی میشود و هماهنگی فوق العاده ای را با اجناس لوکس کلاسیک و پست مدرن شامل مبلمان های طراحی شده خاص و لوستر ها و چراغ ها و اجناس تزیینی برند و گچ بری ها و تابلو نقاشی های اصل پیدا میکند.
 
 
   . چرم کوبی درب -روکش چرمی درب در اکثر پروژه های مطرح و بنام بین المللی مورد استفاده قرار میگیرد که میتوان از آنجمله به هتل پنج ستاره برج العرب دبی اشاره نمود
 
 
 
چرم کوبی درب - روکش چرمی درب از متریال های عام و موجود در بازار از قبیل کاغذ دیواری های بی کیفیت و دیوار پوش های پلاستیکی فاصله گرفته و با استفاده از دید طراحی شده حرفه ای در پروژه های حرفه ای مورد استفاده قرار گرفته است.
چرم کوبی درب -روکش چرمی درب را میتوان در هزینه های رنج متوسط و و رنج بالا با توجه به هزینه های چرم های مصرفی در آن در پروژه های اجرایی بودجه بندی نمود که در صورت نیاز مشاورین ما پس از بازدید و اندازه گیری به صورت حضوری یا تلفنی اعلام هزینه
.مینمایند و پیش فاکتور ارایه میگردد
 
چرم کوبی درب -روکش چرمی درب را میتوان با دیگر عناصر طراحی داخلی پروژه هماهنگ نمود از این قبیل عناصر میتوان به پرده ها و پارچه های مبلمان و روتختی و دیگر عناوین داخلی اشاره نمود .
 چرم کوبی درب -روکش چرمی درب  در موارد بسیاری جهت صداگیری فضا و جلوگیری از خروج و ورود صدا از دیوار ها و فضا استفاده میشود .الیاف ویسکوز بکار رفته در زیر سازی آن باعث نرمی روی دیوار به ضخامت 4 میلی متر میشود که .همان نرمی باعث خاصیت اکوستیک دیوار ها و فضای داخلی و همچنین ضد سرما و گرما شدن دیوار ها میگردد
 
                                                                                               
 
چرم کوبی درب -روکش چرمی درب  شستشو و نظافت و گرد گیری با استفاده از فوم های نظافتی قابل استفاده در مبلمان میباشد و عمر آن بالای 15 سال بدون در رفتگی و پارگی و رنگ رفتگی و خرابی میباشد.
 
.چرم کوبی -روکش چرمی  دارای خاصیت جذابیت و  زیبایی چشمگیری در طراحی داخلی ساختمان میباشد و به دلیل طبیعی بودن و تاچ آن روی دیوار تفاوت بسیاری با کاغذ های دیواری مصنوعی و ثابت روی دیوار دارند  
 
 
چرم کوبی دیوار -روکش چرمی درب و دیوار  در بسیاری از موارد از کاغذ دیواری های پارچه ای محصول ایتالیا یا بلژیک و دیگر برندهای معروف آلمانی ارزان تر و در حدود نصف قیمت آنها هزینه متحمل میگردد .
.چرم کوبی دارای شناسنامه بین المللی در زمینه طراحی و دکوراسیون داخلی میباشد و شامل سالهای متمادی سعی و تلاش مجریان و طراحان داخلی در ایجاد چنین فن و هنری میباشد
 
 
 
 
 
چرم کوبی درب ودیوار - روکش چرمی درب و دیوار  از منشا طراحی های داخلی مجموعه کاخ های ورسای فرانسه نشات گرفته و در طی زمان با تغییرات زیادی در طراحی چرم های مرغوب هم اکنون نقش مهمی را در طراحی های حرفه ای داخلی ایفا
 
.میکند
 
 
 
چرم کوبی روی دیوار و درب - روکش چرمی درب و دیوار  شامل یکی از عناصر اصلی در طراحی داخلی میباشد و به دلیل دست ساز بودن آن دارای ارزش هنری درپروژه های طراحی داخلی میگردد  ولی کاغذ های دیواری چرمی نوعی کپی برداری از
 
.این هنر مباشد که در سالیان اخیر مورد استقبال زیادی قرار گرفته که به علت تولید انبوه و اقتصادی کردن آن در بسیاری از پروژه ها بدلیل نصب غیر حرفه ای و سرعت عمل بی مورد در نصب با خرابی نصب رو برو میشود
 
 
 
چرم کوبی درب و دیوار -روکش چرمی درب و دیوار در لبه های انتهایی دیوار و پنجره و یا از این قبیل دارای برگردون تمیز و بدون  در رفتگی چرم با استفاده از ابزار های مخصوص چوبی مخفی در زیر سازی کار میباشد ولی در کاغذ های دیواری چرمی انتهای دیوار ها و همچنین قواره های کاغذ چرمی با تیغ کاتر بریده مشود که باعث نخ در رفتگی و ریش ریش شدن چرم ها میگردد و نمای بدی پیدا میکند .
چرم کوبی درب و دیوار - روکش چرمی درب و دیوار  با دیگر عناصر استفاده شده در داخل فضای ساختمان از قبیل قاب بندی های چوبی یا گچی و پتینه کاری یا نقاشی و ورق طلا کاری ها و برنز کاری و آینه کاری و یا دیگر کارهای حرفه ای در سبک های کلاسیک یا نیو کلاسیک و مدرن هماهنگی ویژه ای دارد .

چرم کوبی درب و دیوار -روکش چرمی درب و دیواردر محیط های داخلی با رنگ های گرم مانند زرد روشن یا کرم و بژ و درمقادیر کمتری طلایی فضای داخلی اتاق یا سالن را پر از گرمی و نور و نشاط میسازد که از نظرروان پزشکی زرد شاد ترین رنگ طیف می باشد همراه با حس گرمی و شادی و خوش بینی ولی بایستی به این موضوع نیز توجه داشت که بیش از حد قرار گرفتن در معرض رنگ زرد روشن میتواند باعث اظطراب و بی قراری گردد.

چرم کوبی درب و دیوار -روکش چرمی درب و دیواردر محیط های داخلی بارنگ های طیف گرم بارنگ نارنجی روشن که از ترکیب دو رنگ قرمز و زرد است ، ترکیبی از دو رنگ را دارا می باشد. این رنگ انرژی و سرزندگی رنگ قرمز و گرمی و نشاط رنگ زرد را داراست. در تنالیته ای از طیف این رنگ دوست داشتنی از رنگ هلویی روشن که رنگی بسیار دلپذیر در خانه است بسیار استفاده می گردد.

هلویی روشن در اماکن مجلل و رستوران های گران قیمت استفاده می گردد که با  چرم کوبی درب و دیوار -روکش چرمی درب و دیوارهای ایجاد شده دردیوارهایی از فضا هارمونی و هماهنگی ویژه ای را بوجود می آورد.

چرم کوبی درب و دیوار -روکش چرمی درب و دیوار   در محیط های داخلی که با رنگ سبز روشن طراحی میشوند باعث آرام بخش تر شدن فضای داخلی می گردد ولی معمولأ در طراحی و دکوراسیون داخلی منزل از تنالیته ای از طیف رنگ سبز مثل زیتونی سبز دریایی روشن و تیره و سبز دودی و سبز کبریتی تیره استفاده می گردد.

چرم کوبی درب و دیوار -روکش چرمی درب و دیوار  در محیط های داخلی با رنگ های آرامبخش مثل آبی که باعث بزرگتر به نظر آمدن محیط می شود و رنگی آرامبخش و مثبت است.در طراحی دکوراسیون داخلی از رنگ های فیروزه ای کدر و فیروزه ای سیر و فیروزه ای تیره و آبی کبریتی سیر و روشن و آبی اسمانی سیر و روشن و سرمه ای و لاجوردی رنگ بندی سالن های پذیرایی با شکوه و اماکن تشریفاتی رسمی با ترکیب با رنگ های گرم و همچنین طلایی و نقره ای و  پتینه کاری وکهنه کاری  دیوارهایی مناسب در فضاهای داخلی مجلل زیبایی و وقار خاصی را به محیط می دهد.

چرم کوبی درب و دیوار -روکش چرمی درب و دیوار   در محیط های داخلی که با رنگ بنفش یا ارغوانی طراحی می شوند به محیط حس اشرافیت و سلطنت و تجملی می دهد. رنگ بنفش ترکیبی از قرمز هیجان آور با آبی آرام بخش است و در حالتی که دارای قرمز روشن بیشتری باشد دارای انرژی بیشتری می باشد در طراحی و دکوراسیون داخلی در خانواده رنگ های بنفش از نیلی کمرنگ و بادمجانی روشن و بنفش مخملی و بنفش دودی و نیلی در اماکن و محیط های مختلف استفاده می گردد و از آنجا که رنگ ارغوانی رنگ مورد علاقه خانم ها می باشد از این رنگ در رنگ آمیزی اتاق های خواب مستر هم با هماهنگی با  چرم کوبی درب و دیوار -روکش چرمی درب و دیوار استفاده می گردد.

چرم کوبی درب و دیوار -روکش چرمی درب و دیوار  در محیط های داخلی با رنگ های بسیار روشن مایل به سفید شامل رنگ های صورتی محو و کرم نعنایی و آبی محو و نیلی محو و سفید خاکستری و بژدریایی  و بژ روشن و هلی و پوست پیازی و استخانی و کتانی و یشمی محو در وسعتی بزرگ  از دکوراسیون و طراحی داخلی مورد استفاده می شود که از رنگ های صورتی آن در اتاق های دخترها و رنگ های آبی آن در اتاق پسرها استفاده می گردد.و از طیف هلویی و دیگر رنگ های بژ و خاکستری و از این قبیل در سالن های پذیرایی و نشیمن استفاده می شود.

چرم کوبی درب و دیوار -روکش چرمی درب و دیوار  در محیط های داخلی با رنگ های قهوه ای شامل رنگ های کاکایویی و بادامی سیر و روشن و عسلی و خردلی و ماشی و برنزی و آلبالویی که همگی از زیر مجموعه رنگ های قهوه ای هستند بسیار کاربردی و تأثیر گذار می باشند.شامل رنگ هایی می شود که در طبیعت زیاد کاربرد دارد و در دکوراسیون داخلی رنگ قهوه ای یک اهرم اصلی در استفاده از رنگ ها می باشد. در فضای داخلی  پتینه کاری وکهنه کاری  شده با رنگ های خانواده قهوه ای حس ثبات و سادگی و آرامش بوجود می آید و این رنگ ها را می توان در فضاهای مختلفی از قبیل  فضاهای نشیمن و کتابخانه ها و ویلاهای روتیک می باشد.

 

چرم کوبی درب و دیوار -روکش چرمی درب و دیوار  در فضاهای داخلی با رنگ های مشکی استفاده شده در خطوط جزیی از فضای داخلی مانند سنگ های مشکی استفاده شده روی کنسول های تزیینی و دستگیره های درب و اثاثیه منزل مشکی رنگی همانند پیانو رویال مشکی هماهنگی و زیبایی منحصربفردی ایجاد می نماید.چرم کوبی درب و دیوار -روکش چرمی درب و دیوار  در این فضا باعث هر چه زیباتر شدن اشیاء و خطوط جزیی مشکی می گردد.

چرم کوبی درب و دیوار -روکش چرمی درب و دیوار فضاهای داخلی با رنگ های خاکستری که شامل خاکستری مات و سیر و نقره ای و توسی و دودی و سربی می شود.رنگ های خاکستری در دکوراسیون داخلی می تواند پس زمینه فوق العاده برای رنگ های تند و شدید باشد. و همچنین با رنگ سفید هماهنگی فوق العاده را در ابزارها و گچبری ها و دیوارها و درب و پنجره پیدا می کند.چرم کوبی درب و دیوار -روکش چرمی درب و دیوار  در اتاق ها و سالن هایی که از ترکیب رنگ خاکستری و رنگ های تند و گرم دیگرو سفید استفاده میشود بسیار حرفه ای و دلباز می گردد.

چرم کوبی درب و دیوار -روکش چرمی درب و دیوار در فضاهای داخلی که غالب رنگ آنها بیشتر سفید می باشد در صورتی که چرم کوبی درب و دیوار -روکش چرمی درب و دیوار بصورت رنگی مثل آینه های برنزی اسیدشور و چرم کوبی درب و دیوار -روکش چرمی درب و دیواربصورت ترکیبی باشیشه های رنگی بدلیل سفید بودن فضا بسیار جلوه می کند.رنگ سفید در دکوراسیون داخلی بستر مناسبی برای نمایش دادن رنگ های گرم و تند و دیگر رنگ ها می باشد بنابراین اصلی ترین رنگ برای دکوراسیون و طراحی داخلی بشمار می آید.

 
     صفحه اصلی        |      درباره ما        |      محصولات و خدمات        |      گالری تصاویر        |      تماس با ما   
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت نقش آذین می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح