پرده های لوکس پارچه ای

مجموعه طراحی و دکوراسیون داخلی نقش آذین از عناصر طبیعی و منحصر بفرد در اجرای پروژه های مسکونی و اداری و تشریفاتی استفاده میگردد که از آن جمله میتوانیم به استفاده از پارچه های نفیس دیوار کوب که از الیاف طبیعی تولید و محصولات  معروف نساجی در اروپا و امریکا و دیگر برندها میباشند نام ببریم.

پرده -پرده پارچه ای  با پارچه های مخمل و ساتن و تافته و جیر و چرم و نیز پارچه های دارای ترکیبات ابریشم و لنین و ویسکوز که دارای خاصیت ضد آب و ضد لک و ضد اشعه خورشید و پوسیدگی با طرح ها و رنگ های بسیار متنوع استفاده کرد

پرده -پرده پارچه ای ا ز نظر طرح شامل طرح های لوزی و راه راه و لوزی و اشکال هندسی دیگر از الیاف بامبو و نیز طرح های شانتون دار از الیاف کتان و ویسکوز طبیعی و طرح های گلدار داماس نیو  کلاسیک و مدرن میباشد.

پرده -پرده پارچه ای را میتوان در فضاهای مختلف طراحی داخلی ساختمان با توجه به طرح و رنگ و از
قبیل فضاهای نشیمن و اتاق تلویزیون و سالن پذیرایی و اتاق خواب اصلی اتاق هایدختر و پسر در پروژه های مسکونی استفاده نمود .همچنین با ایجاد طرح های مربوط به فضای داخلی سالن های اجتماعات و کنفرانس و تشریفاتی نیز میتوان با توجه به طرح و رنگ و ساختار نصب متفاوت از این عنصر در طراحی داخلی فوق العاده حرفه ای بصورت چشمگیری استفاده نمود.
 
ا
پرده -پرده پارچه ای  از متریال های عام و موجود در بازار  فاصله گرفته و با استفاده از دید طراحی شده حرفه ای در پروژه های حرفه ای مورد استفاده قرار گرفته است.
پرده -پرده پارچه ای را  میتوان در هزینه های رنج متوسط و و رنج بالا با توجه به هزینه های پارچه های مصرفی در آن در پروژه های اجرایی بودجه بندی نمود که در صورت نیاز مشاورین ما پس از بازدید و اندازه گیری به صورت حضوری یا تلفنی اعلام هزینه مینمایند و پیش فاکتور ارایه مینمایند  .
 
 
  پرده -پرده پارچه ای دارای خاصیت جذابیت و  زیبایی چشمگیری در طراحی داخلی ساختمان میباشد.
 
پرده -پرده پارچه ای در ابتدا جهت پوشش و جلوگیری از عبور نور به داخل در میان مردم رایج بوده که جنس آنها اغلب از الیاف گیاهی طبیعی و برگ گیاهان و بامبو و حصیر و از این قبیل بودهولی در دوران بعد از آن با اختراع پارچه و دستگاه های نساجی ابتدایی پرده های پارچه ای مورد استفاده اقشار ثروتمند قرار گرفت .
 
 
پرده -پرده پارچه ای در در مجموعه طراحی و دکوراسیون داخلی نقش آذین با استفاده از طراحان حرفه ای مناسب با فضای داخلی مورد استفاده و با نظر مشتریان گرامی مدل سازی میشود و با استفاده از تجهیزات مجهز دوخت عملیات برش و دوخت انجام میگردد و در نهایت با هنر و فنی خاص و منحصر بفرد پرده های زیبا نصب و اجرا میگردند .
 
پرده -پرده پارچه ای در مدل های مختلف با فضاهای داخلی ساختمان و نیز استفاده از از پارچه های مختلف از نظر طرح و رنگ و جنس مورد استفاده قرار میگیرد .
پرده-پرده پارچه ای قابل طراحی و اجرا در مجموعه نقش آذین از نظر سبک کاری میتواند در سبک های کلاسیک و نیوکلاسیک و مدرن و حتی پرده هایی برای فضاهای باز و بیرونی ویلا یا تراس و گاردن طراحی و اجرا گردد .
پرده -پرده پارچه ای از مجموعه ای از پارچه های نفیس و حریر و انواع تافته ها و مخمل و یراق آلات و گل میخ ها و خرج کار مرغوب و مناسب با فضای مورد طراحی میباشد .
 
 

پرده -پرده پارچه ایدر محیط های داخلی با رنگ های گرم مانند زرد روشن یا کرم و بژ و درمقادیر کمتری طلایی فضای داخلی اتاق یا سالن را پر از گرمی و نور و نشاط میسازد که از نظرروان پزشکی زرد شاد ترین رنگ طیف می باشد همراه با حس گرمی و شادی و خوش بینی ولی بایستی به این موضوع نیز توجه داشت که بیش از حد قرار گرفتن در معرض رنگ زرد روشن میتواند باعث اظطراب و بی قراری گردد.

پرده -پرده پارچه ای در محیط های داخلی بارنگ های طیف گرم بارنگ نارنجی روشن که از ترکیب دو رنگ قرمز و زرد است ، ترکیبی از دو رنگ را دارا می باشد. این رنگ انرژی و سرزندگی رنگ قرمز و گرمی و نشاط رنگ زرد را داراست. در تنالیته ای از طیف این رنگ دوست داشتنی از رنگ هلویی روشن که رنگی بسیار دلپذیر در خانه است بسیار استفاده می گردد.هلویی روشن در اماکن مجلل و رستوران های گران قیمت استفاده می گردد که با  پتینه کاری وکهنه کاری های ایجاد شده دردیوارهایی از فضا هارمونی و هماهنگی ویژه ای را بوجود می آورد.

پرده -پرده پارچه ای در محیط های داخلی که با رنگ سبز روشن طراحی میشوند باعث آرام بخش تر شدن فضای داخلی می گردد ولی معمولأ در طراحی و دکوراسیون داخلی منزل از تنالیته ای از طیف رنگ سبز مثل زیتونی سبز دریایی روشن و تیره و سبز دودی و سبز کبریتی تیره استفاده می گردد.

پرده -پرده پارچه ای در محیط های داخلی با رنگ های آرامبخش مثل آبی که باعث بزرگتر به نظر آمدن محیط می شود و رنگی آرامبخش و مثبت است.در طراحی دکوراسیون داخلی از رنگ های فیروزه ای کدر و فیروزه ای سیر و فیروزه ای تیره و آبی کبریتی سیر و روشن و آبی اسمانی سیر و روشن و سرمه ای و لاجوردی رنگ بندی سالن های پذیرایی با شکوه و اماکن تشریفاتی رسمی با ترکیب با رنگ های گرم و همچنین طلایی و نقره ای و پرده -پرده پارچه ای دیوارهایی مناسب در فضاهای داخلی مجلل زیبایی و وقار خاصی را به محیط می دهد.

 

پرده -پرده پارچه ایدر محیط های داخلی که با رنگ بنفش یا ارغوانی طراحی می شوند به محیط حس اشرافیت و سلطنت و تجملی می دهد. رنگ بنفش ترکیبی از قرمز هیجان آور با آبی آرام بخش است و در حالتی که دارای قرمز روشن بیشتری باشد دارای انرژی بیشتری می باشد در طراحی و دکوراسیون داخلی در خانواده رنگ های بنفش از نیلی کمرنگ و بادمجانی روشن و بنفش مخملی و بنفش دودی و نیلی در اماکن و محیط های مختلف استفاده می گردد و از آنجا که رنگ ارغوانی رنگ مورد علاقه خانم ها می باشد از این رنگ در رنگ آمیزی اتاق های خواب مستر هم با هماهنگی با لمسه کاری - لمسه کوبی های دیوارها استفاده می گردد.

پرده -پرده پارچه ایدر محیط های داخلی با رنگ های بسیار روشن مایل به سفید شامل رنگ های صورتی محو و کرم نعنایی و آبی محو و نیلی محو و سفید خاکستری و بژدریایی  و بژ روشن و هلی و پوست پیازی و استخانی و کتانی و یشمی محو در وسعتی بزرگ  از دکوراسیون و طراحی داخلی مورد استفاده می شود که از رنگ های صورتی آن در اتاق های دخترها و رنگ های آبی آن در اتاق پسرها استفاده می گردد.و از طیف هلویی و دیگر رنگ های بژ و خاکستری و از این قبیل در سالن های پذیرایی و نشیمن استفاده می شود.

پرده -پرده پارچه ای  در محیط های داخلی با رنگ های قهوه ای شامل رنگ های کاکایویی و بادامی سیر و روشن و عسلی و خردلی و ماشی و برنزی و آلبالویی که همگی از زیر مجموعه رنگ های قهوه ای هستند بسیار کاربردی و تأثیر گذار می باشند.شامل رنگ هایی می شود که در طبیعت زیاد کاربرد دارد و در دکوراسیون داخلی رنگ قهوه ای یک اهرم اصلی در استفاده از رنگ ها می باشد. در فضای داخلی  پرده -پرده پارچه ای  شده با رنگ های خانواده قهوه ای حس ثبات و سادگی و آرامش بوجود می آید و این رنگ ها را می توان در فضاهای مختلفی از قبیل  فضاهای نشیمن و کتابخانه ها و ویلاهای روتیک می باشد.

پرده -پرده پارچه ای در فضاهای داخلی با رنگ های مشکی استفاده شده در خطوط جزیی از فضای داخلی مانند سنگ های مشکی استفاده شده روی کنسول های تزیینی و دستگیره های درب و اثاثیه منزل مشکی رنگی همانند پیانو رویال مشکی هماهنگی و زیبایی منحصربفردی ایجاد می نماید . لمسه کاری - لمسه کوبی  در این فضا باعث هر چه زیباتر شدن اشیاء و خطوط جزیی مشکی می گردد.

پرده -پرده پارچه ای فضاهای داخلی با رنگ های خاکستری که شامل خاکستری مات و سیر و نقره ای و توسی و دودی و سربی می شود.رنگ های خاکستری در دکوراسیون داخلی می تواند پس زمینه فوق العاده برای رنگ های تند و شدید باشد. و همچنین با رنگ سفید هماهنگی فوق العاده را در ابزارها و گچبری ها و دیوارها و درب و پنجره پیدا می کند .پرده -پرده پارچه ای   در اتاق ها و سالن هایی که از ترکیب رنگ خاکستری و رنگ های تند و گرم دیگرو سفید استفاده میشود بسیار حرفه ای و دلباز می گردد.

پرده -پرده پارچه ایدر فضاهای داخلی که غالب رنگ آنها بیشتر سفید می باشد در صورتی که پتینه کاری وکهنه کاری بصورت رنگی مثل آینه های برنزی اسیدشور و پتینه ای و پتینه کاری وکهنه کاری های بصورت ترکیبی باشیشه های رنگی بدلیل سفید بودن فضا بسیار جلوه می کند.رنگ سفید در دکوراسیون داخلی بستر مناسبی برای نمایش دادن رنگ های گرم و تند و دیگر رنگ ها می باشد بنابراین اصلی ترین رنگ برای دکوراسیون و طراحی داخلی بشمار می آید.

 
 
     صفحه اصلی        |      درباره ما        |      محصولات و خدمات        |      گالری تصاویر        |      تماس با ما   
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت نقش آذین می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح