لمسه کاری چیست و در کدام مکان ها میتوان از ان استفاده کرد

لمسه کاری چیست؟

لمسه کاری در واقع نوعی روش بافت میباشد که بروی پارچه انجام میشود. برای انجام لمسه کاری ابتدا میبایست که سطح مورد نظر را انتخاب کرده و روی انرا اسفنج با قطر دلخواه چسباند. معمولا قطر اسفنج ها مورد استفاده در این کار میبایست بین 4 سانت تا 7 سانت باشد. سپس طرح را انتخاب و نقاطی که نیاز است فرورفتگی داخلش ایجاد شود را علامت گذاری میکنیم و روی علامت های انتخاب شده را سوراخ میکنیم. بعد از پس از ان پارچه را روی اسفنج انداخته وبا نخ و سوزن  و دکمه شروع به دوختن میکنیم.

پارچه های مناسب لمسه کاری

برای لمسه کاری میبایست از پارچه های زخیم و نسبتا محکم استفاده کرد. پارچه هایی همچون مخمل شانل کوبلن مازراتی و ... را میتوان استفاده کرد.

 

قیمت لمسه کاری

قیمت لمسه کاری به طرح انتخاب شده , مکان نصب طرح , و اندازه ی کل قاب و اندازه فاصله بافت ها بروی همدیگر بستگی دارد. شما با ارسال عکس طرح اولیه و عکس از مکان مورد نظر برای مشاوران نقش اذین میتوانید از مشاوره و راهنمایی رایگان تیم ما بهرهمند شوید. 

 

لمسه کاری بروی دیوار

یکی از طرح های پر استفاده در اماکن لوکس امروزه لمسه کاری دیوار میباشد. لمسه کاری دیوار به دو صورت لمسه کاری کلاسیک که همان بافت با دکمه و تایل های پارچه ای که به لمسه کاری مدرن معروف است میتوان انجام داد. در لمسه کاری بروی دیوار از چوب MDF و اسفنج و پارچه استفاده میشود که میتوان انرا در پشت تخت , پشت TV , در قاب گچبری و سالن پذیرایی بکار برد. نصب اجسام داری حجم و بعد باعث دید متفاوت و خاص در فضا میشود.

 

مکان های پر استفاده

 

مبل ها و اکسسوری ها لوازم منزل

این روزه استفاده لمسه کاری در پشت چوب لباسی ها کمد ها و بخصوص در مبل ها بسیار استفاده میشود. با رواج مبل های چستر و استقبال مردم امروزه باعث شده این صنعت قدیمی و سنتی بسیار شناخته شود.

 

پشت TV

پشت تلویزیون جزو اون قسمت های منزل است که کمتر دیزاینری بی توجه به ان است. لمسه کاری پشت تلویزیون باعث اکوستیک شدن فضا و بولد کردن اون دیوار شود.میتوان در دیوار پشت تلویزیون از لمسه کاری با رنگ و یا پارچه مبلمان ست کرد.

پشت هد تخت خواب

یکی دیگر از مکان های رایج هد تخت میباشد که دیوار پشت تخت به پهنای پایه تخت لمسه میشود. یکی از چیزهایی که این اثر رو زیبا میکند ست کردن پارچه دیوار و پایه تخت میباشد که انرا به کار حرفه ای تر و جذاب تر تبدیل میکند.

 

     صفحه اصلی        |      درباره ما        |      محصولات و خدمات        |      گالری تصاویر        |      تماس با ما   
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت نقش آذین می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح