دیوار کوب پارچه ای

دیوارکوب پارچه ای در محیط های داخلی با رنگ های گرم مانند زرد روشن یا کرم و بژ و در مقادیر کمتری طلایی فضای داخلی اتاق یا سالن را پر از گرمی و نور و نشاط میسازد که از نظر روان پزشکی زرد شاد ترین رنگ طیف می باشد همراه با حس گرمی و شادی و خوش بینی ولی بایستی به این موضوع نیز توجه داشت که بیش از حد قرار گرفتن در معرض رنگ زرد روشن میتواند باعث اضطراب و بی قراری گردد.

محیط های داخلی با رنگ های طیف گرم بارنگ نارنجی روشن که از ترکیب دو رنگ قرمز و زرد است ، ترکیبی از دو رنگ را دارا می باشد. این رنگ انرژی و سرزندگی رنگ قرمز و گرمی و نشاط رنگ زرد را دارا ست. در تنالیته ای از طیف این رنگ دوست داشتنی از رنگ هلویی روشن که رنگی بسیار دلپذیر در خانه است بسیار استفاده می گردد. هلویی روشن در اماکن مجلل و رستوران های گران قیمت استفاده می گردد که دیوارکوب پارچه ای   دیوارهای ایجاد شده در دیوارهای از فضا هارمونی و هماهنگی ویژه ای را بوجود می آورد.

در محیط های داخلی که با رنگ سبز روشن طراحی میشوند باعث آرام بخش تر شدن فضای داخلی می گردد ولی معمولأ در طراحی و دکوراسیون داخلی منزل از تنالیته ای از طیف رنگ سبز مثل زیتونی سبز دریایی روشن و تیره و سبز دودی و سبز کبریتی تیره استفاده می گردد.

دیوارکوب پارچه ای در محیط های داخلی با رنگ های آرام بخش مثل آبی که باعث بزرگتر به نظر آمدن محیط می شود و رنگی آرام بخش و مثبت است. در طراحی دکوراسیون داخلی از رنگ های فیروزه ای کدر و فیروزه ای سیر و فیروزه ای تیره و آبی کبریتی سیر و روشن و آبی آسمانی سیر و روشن و سرمه ای و لاجوردی رنگ بندی سالن های پذیرایی با شکوه و اماکن تشریفاتی رسمی با ترکیب با رنگ های گرم و همچنین طلایی و نقره ای و  پتینه کاری و کهنه کاری  دیوارهای مناسب در فضاهای داخلی مجلل زیبایی و وقار خاصی را به محیط می دهد.

در محیط های داخلی که با رنگ بنفش یا ارغوانی طراحی می شوند به محیط حس اشرافیت و سلطنت و تجمّلی می دهد. رنگ بنفش ترکیبی از قرمز هیجان آور با آبی آرام بخش است و در حالتی که دارای قرمز روشن بیشتری باشد دارای انرژی بیشتری می باشد در طراحی و دکوراسیون داخلی در خانواده رنگ های بنفش از نیلی کمرنگ و بادمجانی روشن و بنفش مخملی و بنفش دودی و نیلی در اماکن و محیط های مختلف استفاده می گردد و از آنجا که رنگ ارغوانی رنگ مورد علاقه خانم ها می باشد از این رنگ در رنگ آمیزی اتاق های خواب مستر هم با هماهنگی با  دیوارکوب پارچه ای استفاده می گردد.

دیوارکوب پارچه ای در محیط های داخلی با رنگ های بسیار روشن مایل به سفید شامل رنگ های صورتی محو و کرم نعنایی و آبی محو و نیلی محو و سفید خاکستری و بژ دریایی  و بژ روشن و هلویی و پوست پیازی و استخوانی و کتانی و یشمی محو در وسعتی بزرگ  از دکوراسیون و طراحی داخلی مورد استفاده می شود که از رنگ های صورتی آن در اتاق های دخترها و رنگ های آبی آن در اتاق پسرها استفاده می گردد. و از طیف هلویی و دیگر رنگ های بژ و خاکستری و از این قبیل در سالن های پذیرایی و نشیمن استفاده می شود.

 

 در محیط های داخلی با رنگ های قهوه ای شامل رنگ های کاکائویی و بادامی سیر و روشن و عسلی و خردلی و ماشی و برنزی و آلبالویی که همگی از زیر مجموعه رنگ های قهوه ای هستند بسیار کاربردی و تأثیر گذار می باشند. شامل رنگ هایی می شود که در طبیعت زیاد کاربرد دارد و در دکوراسیون داخلی رنگ قهوه ای یک اهرم اصلی در استفاده از رنگ ها می باشد. در فضای داخلی  پتینه کاری و کهنه کاری  شده با رنگ های خانواده قهوه ای حس ثبات و سادگی و آرامش بوجود می آید و این رنگ ها را می توان در فضاهای مختلفی از قبیل  فضاهای نشیمن و کتابخانه ها و ویلاهای روتین می باشد.

دیوارکوب پارچه ای در فضاهای داخلی با رنگ های مشکی استفاده شده در خطوط جزیی از فضای داخلی مانند سنگ های مشکی استفاده شده روی کنسول های تزیینی و دستگیره های درب و اثاثیه منزل مشکی رنگی همانند پیانو رویال مشکی هماهنگی و زیبایی منحصر فردی ایجاد می نماید.دیوارکوب پارچه ای در این فضا باعث هر چه زیباتر شدن اشیا و خطوط جزیی مشکی می گردد.

 فضاهای داخلی با رنگ های خاکستری که شامل خاکستری مات و سیر و نقره ای و طوسی و دودی و سربی میشود. رنگ های خاکستری در دکوراسیون داخلی می تواند پس زمینه فوق العاده برای رنگ های تند و شدید باشد.

 

و همچنین با رنگ سفید هماهنگی فوق العاده را در ابزارها و گچبری ها و دیوارها و درب و پنجره پیدا می کند. دیوارکوب پارچه ای در اتاق ها و سالن هایی که از ترکیب رنگ خاکستری و رنگ های تند و گرم دیگر و سفید استفاده میشود بسیار حرفه ای و دلباز می گردد.

 در فضاهای داخلی که غالب رنگ آنها بیشتر سفید می باشد در صورتی که دیوارکوب پارچه اینصورت رنگی مثل آینه های برنزی اسید شور و چرم کوبی درب و دیوار -روکش چرمی درب و دیوار صورت ترکیبی با شیشه های رنگی بادلیل سفید بودن فضا بسیار

جلوه می کند. رنگ سفید در دکوراسیون داخلی بستر مناسبی برای نمایش دادن رنگ های گرم و تند و دیگر رنگ ها می باشد بنابراین اصلی ترین رنگ برای دکوراسیون و طراحی داخلی بشمار می آید

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     صفحه اصلی        |      درباره ما        |      محصولات و خدمات        |      گالری تصاویر        |      تماس با ما   
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت نقش آذین می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح